با توجه به تفاهم نامه مابين دانشگاه سمنان و شرکت مخابرات براي برقراري خطوط سرويس ADSL و فیبرنوری خانگی و اتصال آن به پهناي باند دانشگاه جهت رفاه اساتيد و کارمندان ماهيانه مبلغ (305200 ريال با ارزش افزوده ) برای سرویس ADSL و ماهیانه مبلغ (436000ریال با ارزش افزوده ) برای سرویس فیبرنوری خانگی در سال 98 توافق حاصل شده است ، لازم به ذکر است اين سرويس با حداقل پهناي باند 6Mb/s با ترافيک نامحدود برای سرویس ADSL و 24Mb/s برای سرویس فیبرنوری در شهرستان هاي سمنان ، مهديشهر ، شهميرزاد داير مي گردد براي اعضاي محترم هيات علمي در پایان سال هزينه آن از پژوهانه آنان کسر و کارکنان محترم غير هيات علمي ، عضو هیات علمی بازنشسته و کارکنان بازنشسته هزينه آن به صورت پرداخت آنلاين بعد از اولين اتصال دريافت خواهد شد . اين سرويس به صورت دوره هاي 1 ماهه ، 3 ماهه ، 6 ماهه و يک ساله قابل انتخاب مي باشد .
 
قوانین مقررات
  1. در صورت عدم پرداخت هزینۀ سرویس اینترنت ، صرفا دسترسي کاربر به سرويس هاي دانشگاه حداکثر به مدت 1 ماه برقرار خواهد بود.
  2. متقاضيان مي توانند فقط به نام خود از اين سرويس استفاده نمايند
  3. در صورت داشتن بيش از يک سرويس (فقط اعضای هیات علمی حداکثر 2 سرویس ) هزينه هاي آن به طور جداگانه اخذ مي شود
  4. استفاده کنندگان در صورت تغيير مکان محل سکونت و تغییر شمارۀ تلفن خود ضروري است که موضوع را از طريق همین سیستم درخواست جمع آوری ثبت نموده و یک درخواست جدید برای شمارۀ جدید ایجاد نمایند. و درخواست تغییر خط را اعلام نمایند.
  5. مراحل فعال سازي در صورت فعال نبودن سرويس ديگر شرکت ها برروي اين خط تلفن بين 3 تا 10 روز کاري به طول مي انجامد . در غير اينصورت وابسته به زمان آزاد شدن سرويس شرکت هاي ديگر از روي آن خط مي باشد و مراحل پیگیری آزادسازی خط تلفن به عهدۀ کاربر می باشد.
  6. کليه اعضاي هيات علمي و غير هيات علمی و بازنشستگان بر اساس تعرفه اعلام شده مي توانند از اين سرويس بهره مند شوند.

 

ورود برای ثبت درخواست