وبينار رويكردها و برنامه هاي ارزيابي و رتبه بندي نشريات علمي بر بستر سیستم جلسات مجازی دانشگاه سمنان برگزار شد

مدير فناوري اطلاعات دانشگاه سمنان گفت: دانشگاه سمنان با حضور بيماري كوويد 19 تلاش كرده است كه در ارائه خدمات آموزش مجازي به سازمان ها و موسسات علمي و تخصصي پيشقدم شود. بر همين اساس برخي از سازمان هاي آموزشي و فناوري از خدمات الكترونيكي و سامانه هاي آموزش مجازي اين دانشگاه استفاده مي كنند.

دكتر رحمان معرفت با اعلام اين خبر افزود: با توجه به استفاده از پهناي باند مناسب و سامانه هاي آموزشي پيشرفته، دانشگاه سمنان در اجراي وبينارهاي ملي و بين المللي پيشرو بوده است و ظرفيت فناوري اطلاعات را در اجراي موثر و مناسب اين برناهم ها به كار برده است. بر همين اساس "وبينار رويكردها و برنامه هاي ارزيابي و رتبه بندي نشريات علمي" كه توسط شركت فناور الماس ايده علم و فناوري (به عنوان يكي از شركت هاي فناور مستقر در پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان) طراحي و راه اندازي شد، بر بستر سیستم جلسات مجازي دانشگاه سمنان برگزار گرديد. لازم به ذكر است كه اين وبينار با مشاركت سردبيران نشريات كشور و همكاري پايگاه استنادي علوم جهان اسلام و كميسون بررسي نشريات كشور برگزار شده است.

سازمان ها و موسسات مختلف كه تمايل به برگزاري وبينارهاي علمي و حرفه اي دارند مي توانند با  مسئول شبكه دانشگاه، مهندس محمدنژاد (به شماره 31535000) و يا كارشناسان حوزه فناوري اطلاعات دانشگاه (به شماره هاي  31505009) ارتباط بگيرند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *